פטיפונים

פטיפונים הם מכשירי השמעת המוזיקה מימי העבר הרחוק, בתקופת שנות השישים והשבעים. כיום הם חזרו אלינו ובענק, וזאת בשל כך שהווינטאג’ מושל בכל תחומי האמנות כיום, מנגינה ועד השמעת מוזיקה, מאופנה ועד אדריכלות. בתחום המוזיקה המושמעת – ניתן למצוא שהפטיפון רלוונטי כיום מתמיד. אינדיקטור טוב לכך הוא שיש כיום חברות תקליטים ויזמי מוזיקה פרטיים שמשתמשים בוויניל בשביל להוציא אלבומים ואוספי יצירות.

פטיפון – האמצעי היחיד שמשמיע מוזיקה ללא תקלות

מכל אמצעי ההשמעה, החל מהפטיפון ועד לטייפ הקסטות, החל מהקומפקט דיסק ועד לנגנים הממוחשבים, נחשב הפטיפון לבטוח ביותר. הוא מבוסס בסך הכל על מחט שנוגעת בסליל של התקליט ומשמיעה אותו. כבר בימי העבר היא החזיקה מעמד למשך שנים רבות בלי החלפה, וכיום המגמה רק עולה. הפטיפון המודרני לא רק מחדש את חוויית השימוש האנכרוניסטית שהייתה לנו בשנות השישים, הוא משכלל אותה באמצעות מנגנוני יציבות שלא היו קיימים אז, אשר שומרים על המחט עמידה יותר וגם תזזיתית פחות כשהיא משמיעה את התקליטים.

משתלב נהדר עם כל תכולת הבידור שלכם

פטיפון מודרני משתלב נהדר עם כל תכולת הבידור שלכם. הוא מכיל חיבורים לכל סוגי פתרונות ההגברה, ומצויד במראה מודרני על טהרת הצבע השחור, כמתבקש כשהוא משתלב עם רכיביה. כשיש לכם פטיפון בבית, עמדת הבידור תיראה מודרנית לחלוטין, אבל השימוש יישא עמו לא מעט טעם של פעם, עם איכות חסרת פשרות בהשמעת המוזיקה שלכם.

מאפשר תפעול קל ופשוט של התקליט

ניתן לעצור את התקליט בנקודה מקרית, להמשיך בנקודה אחרת, לחזור אחורה ולהעביר קדימה. פטיפונים בגרסתם המודרנית מאפשרים לכם לשלוט באופן מלא במוזיקה שאתם משמיעים, וזאת בשונה מהפטיפונים של העבר, שלא בכולם ניתן היה לשלוט, ובאלו שכן זה היה מאד מסורבל ליישום.

קטן, קומפקטי ומאפשר שילוב גם בעמדות בידור ללא מקום רב

פטיפונים מודרניים הנם בגודל קטן ועל כן הם מאפשרים הטמעה גם בעמדות בידור עמוסות שנדמה כי אין בהן מקום. באמצעותו, ניתן יהיה להשמיע תקליטי ויניל גם בשידות עמוסות מכשירים. לכן, פטיפונים לא רק יציבים יותר מבחינה איכותית, הם נגישים יותר בהשוואה ללא מעט התקנים אחרים להשמעת מוזיקה, אשר צורכים מקום רב יותר על המדף.