קומפקט דיסק

קומפקט דיסק הנו מכשיר להשמעת דיסקים. על אף כי הוא נשמע אנכרוניסטי קצת, אי שם משנות התשעים, הוא עדיין מנאד רלוונטי. דיסקים הם מדיות שעדיין משתמשים בהם המון, ויתרה מכך: מדברים כיום על חזרה לפטיפונים שניגנו את תקליטי הוויניל הגדולים. אם אתם שואפים לרכוש מכשיר קומפקט דיסק בטוויסט של פעם, עם השכלולים של היום, להלן סקירה קצרה על המכשיר.

אפשרות חיבור לרמקולים של מערכת קולנוע ביתי

המכשיר הוא גם מגביר, ועל כן ניתן לחיבור רמקולים של מערכת קולנוע ביתי. כך, תוכלו להאזין למוזיקה שלכם בתנאים הטובים ביותר, כשלצד המכשיר ישנם רמקולים מובחרים שישמיעו בכל שיר את כל התדרים, כולל את הדקויות הקטנות ביותר שלא הייתם שומעים דרך הטלפון או מכשיר הקומפקט דיסק הישן.

שמירה הרמטית על הדיסקים

אחת הטענות כלפי מכשירי קומפקט דיסק בעבר הייתה שהם עשויים לשרוט דיסקים ובהמשך לא לזהות אותם דרך העינית. בייצור קומפקט דיסק מהדור החדש הפיקו את הלקחים וניתן למצוא מכשירים שישמרו לכם על הדיסקים שנים כמוצרים לנגינה מלאה. בנוסף, אין שריטות מכיוון העין, והיא לא מצריכה תחזוקה שוטפת בדמות ניקיון עם תקליטור מברשת כפי שהיה בעבר.

קליטה מהירה של התקליטורים שאתם משמיעים

עוד עניין בנושא קומפקט דיסק – קליטה אטית יחסית של הדיסק וסיבובים רבים עד שהתחיל לנגן. קומפקט דיסק מודרני כולל מנגנונים להרצת הקליטה. כשאתם שמים דיסק על המגש וסוגרים הוא יזוהה בקצב הרבה יותר מהיר מזה שיוצר בעבר. העינית הרבה יותר גדולה ומנגנוני הזיהוי זריזים פי כמה מאשר במכשירי קומפקט דיסק ישנים.

העברת רצועות והרצה לנקודות מקריות בשירים בקלות

אם בעבר – שימוש בכפתורי העברת שירים או הרצת שירים אחורה וקדימה היו כרוכים בסיכון שהתקליטור יישרט, עם קומפקט דיסק זה הכל עובד כמו שעון. ניתן להעביר לאיזו נקודה שרוצים בתקליטור והוא יגיע לשם בלי שריטות ובלי דיליי. מי שמעוניין לשמוע שיר מנקודה מסוימת ולא מההתחלה יכול לעשות זאת בלי חשש. עם מכשיר קומפקט דיסק חדש אתם יכולים להיות בטוחים כי שימושים מסוג זה לא רק שניתנים לביצוע, הם נעשים באופן מדויק וממוקד שלא היה שני לו בתקופה בה קומפקט דיסק היה אמצעי ההשמעה הבלעדי טרם עידן הדיסק און קיי והנגנים הנשלפים.