לתבל את מערכת הקולנוע הביתי עם מגברים איכותיים

אם מערכת הקולנוע הביתי שלכם אינה חשה לכם עוצמתית על אף שאיכות הסאונד נשמע נקי ויפה יש מה לעשות בנידון. חשוב לחבר מגבר למערכת שלכם ולא להסתפק ברסיבר בלבד. למגבר עוצמות הגברה גבוהות יותר ובורר מצבים עם ווליומים רבים יותר. כשאתם מצוידים במגברים אתם נהנים מאיכות סאונד חסרת פשרות שתתקשו להגיע אליה בלעדיהם.

בסאונד של המגבר שומעים כל צליל בהפקה של הסרטון או השידור שצפיתם בו

לעתים קורא שאנשים המשוחחים סימולטנית לא נשמעים בחלקם בשל לחישות וקולות חלושים. עם מגברים ההקלטות המלאות תמיד יישמעו, ויישמעו בבירור רב. סאונד מגברים לוקח את איכותה של מערכת הקולנוע הביתי שלכם לעבר רמה שונה לחלוטין מזו שנהניתם ממנה עד כה.

למגברים אפשרויות עיבוד הגברה שונות בהתאמה אישית

בורר מצבים רחב היקף, שינוי רמת ההד בחומרים מושמעים, שינוי יחס קבלת התדרים בין הבסים וטראבלים בהתאמה אישית, ועוד. חיברתי אל המגבר שלכם גם רסיבר? אתם עומדים ליהנות גם מסינון רעשי רקע שנותרו במה שאתם משדרים, ואתם מקבלים את חומר השידור נקי לחלוטין ללא כל סממן או אזכור לאותם רעשים.

חיבור כל סוגי הרמקולים

למגברים ריבוי כניסות, 3.5, PL, חיבורי התקני צפייה כמו טלוויזיות דקות ומקרנים, וכד’. חשוב לבחור מגבר אשר תואם את הכניסות הקיימות של הרמקולים שלכם.

רכישת מערכת קולנוע ביתי עם מגבר

מומלץ במיוחד למי שמתעניין במערכת אלחוטית ללא כבלים כלל למעט חשמל. כשאתם קונים מערכת קולנוע ביתית על בסיס אלחוטי אתם מקבלים מגבר, רסיבר ורמקולים – הכל אלחוטי לחלוטין. ניתן גם לרכוש מערכת קולנוע ביתי חוטית חדשה עם כבלים אידיאליים לחיבורה. היתרון עבור רוכשי מערכת קולנוע ביתי חדשה הוא שהמוצרים מגיעים מסונכרנים זה עם זה: רמקולים ששווקו לכם יתאימו במיוחד למגבר אותו בחרתם. כאשר זהו המצב אתם מבטיחים לעצמכם איכות סאונד בלתי נשכחת.

אפיון מערכת קולנוע ביתי עם מגבר

חשוב לבדוק את עוצמות ההגברה, לכוון את הנובים של הפונקציות השונות במגבר וליצור סאונד איכותי וחלומי במערכת שלכם. מאד חשוב לבחור מגברים שאתם מרוצים מתוצאות ההגברה שלהם עוד בחנות המשווקת את המוצרים על מנת שהתוצאה הסופית תישמע מצוין כמעט לכל דעה.