בית חכם

בית חכם- שליטה בכל הבית בלחיצת כפתור

מערכת שליטה ממחושבת שמבוססת על חיישנים, בקרים ומעבדים משוכללים יכולה להפוך גם את הבית שלך לבית חכם ואינטראקטיבי. בתים חכמים מאפשרים לך לשלוט בכל מערכות ההגברה והחשמל בלחיצת כפתור ולחסוך זמן וכסף. מלבד שליטה נוחה מקרוב ומרחוק, בית חכם שבו מוטמעת מערכת שליטה ממוחשבת גם מסייע לך לתזמן פעולות מראש ולקבוע מודלים ותסריטים אוטומטיים.

מה יכול להיות חכם בבית שלך?

בקטגוריית המוצרים לבתים חכמים באתר תמצא את כל מה שהבית שלך צריך בשביל להיות בית חכם חדו מתוחכם יותר. המערכות מתאימות לכל סוגי הדירות והבתים והן מהוות השקעה משתלמת לטווח ארוך. באמצעות הוצאה סבירה וחד פעמית ערך הנכס שלך יעלה באופן ניכר – וכך גם איכות החיים של המשפחה.

הבית החכם כבר כאן וכל שנותר לך הוא להצטרף להצלחה. בחברת סטריאו סטאר מתמחים במערכות קולנוע ביתי ומסכים ויכולים להפוך את הבית שלך לבית חכם. יש לנו ניסיון משמעותי בכל סוגי המערכות ואנו מובילים את התחום ביבוא ושיווק מוצרי אלקטרוניקה לבתים חכמים כדי להפוך את ביתך לבית חכם ויעיל!

להצעה משתלמת ופרטים נוספים מלאו את הטופס:

רק כמה מהיתרונות של המערכת החכמה שלנו:

שליטה מלאה על כל המזגנים בבית בקליק

שליטה מלאה על דוד השמש בבית בקליק

שליטה מלאה על כל התאורה בבית בקליק

שליטה מלאה על כל מערכת התריסים בבית בקליק

שליטה מלאה על כל מערכות השמע בבית בקליק

והכל בממשק פשוט שאפילו ילד יכול להפעיל!

למי מתאים בית חכם?

מהו בית חכם? בית חכם הינו בית מגורים אשר עושה שימוש במכשירים המחוברים לאינטרנט כדי לאפשר ניטור מרחוק וניהול של מכשירים ומערכות. מכשירים אלה יכולים

קרא עוד »

מהי מערכת בית חכם?

מערכת בית חכם היא רשת של מכשירים וטכנולוגיות מחוברים שעובדים יחד כדי לשפר היבטים שונים של המרחב מחיה שלך. החל מתכונות אבטחה משופרות ועד כלים

קרא עוד »