רמקולים שקועים בלוטוס – כל היתרונות במקום אחד

אחד המוצרים הכי פופולריים שלנו הוא רמקולים שמותקנים בתושבת שקועה על הקירות או התקרה ומופעלים מרחוק באמצעות בלוטוס. ועדיין אנחנו נשאלים – האם שווה להשקיע במוצר מתקדם כזה? מה חשוב לדעת לפני שבוחרים מתוך ההצע הגדול של חברות ואפשרויות? אנחנו כאן לעשות סדר בבלגן ולשכנע אתכם שמדובר במוצר חובה לכל מי שמחפש חוויית סאונד מושלמת וקלה לתפעול.

ברוכים הבאים לעידן ה-wireless
היתרון הכי גדול של רמקולים שקועים בלוטוס הוא כמובן העובדה שהם מבטלים את הצורך בכבלים מרובים הנפרשים על הקיר או לאורך התקרה ומתחברים למערכת. הכל קורה בלי שאנחנו רואים את כל הבלגן הזה.
החיבור בין מקור הסאונד, בין אם מדובר בטלפון נייד חכם, טאבלט או מחשב, נעשה בקלות דרך חיבור אלחוטי בלחיצת כפתור. אפשר לווסת את הווליום, לשלוט בהגדרות ולערוך שינויים בלי לגעת באף כבל חיצוני.
לצד העובדה שמדובר בהתקנה הרבה יותר פשוטה, מדובר גם בעניין אסתטי, בין אם מדובר בבית או בבית העסק.

חיבור קל לכל מכשיר ולכל התקן
טכנולוגיית הבלוטוס תומכת היום במגוון רחב של מכשירים שונים כך שהרמקולים יכולים להתחבר לכל צורך ולכל אפליקציה המותקנת על המחשב נייח או נייד, טלוויזיה חכמה או סמארטפון.
אם אתם מתקינים רמקולים במשרד, חדר ישיבות או אולם הרצאות, תוכלו לוודא שגם מערכת ההגברה מופעלת על ההתקנים האלו וליצור חוויית סאונד מתקדמת בכל אירוע במינימום מאמץ ובלי להזיז רמקולים מצד לצד.
נוחות הפעלה במינימום זמן ומאמץ
רמקולים שקועים בלוטוס מגיעים לא פעם עם אפליקציות שמסייעות לכם לנהל את כל מערך הסאונד בלחיצת כפתור, לשנות את המוזיקה, לנהל את הפלייבקים והכל מתוך מכשיר אחד שמפעיל את הרמקולים מרחוק.
השליטה הזו בכל פעולה ובוויסות הסאונד מאפשרת להשתמש בחלל למגוון רחב של פעילויות ולכן זו בחירה אידיאלית לאולמות, מתחמי הרצאות וסדנאות, למשרדים וחדרי ישיבות אך גם לבתים פרטיים שבהם אוהבים לארח, לשמוע מוזיקה או לצפות בטלוויזיה ובסרטים בשיא הסטייל.
איכות סאונד משופרת
בשנים האחרונות מאז שהתחלנו להשתמש יותר בטכנולוגיית הבלוטוס, אפשר לראות התקדמות של ממש גם באיכות הסאונד של רמקולים מתקדמים מסוגים שונים.
בעוד שרמקולים המותקנים עם כבלים יכולים לסבול מהפרעות סאונד, רמקולים שקועים בלוטוס מחוברים בקלות לוויי-פיי ונהנים משליטה מושלמת בסאונד, בלי שום צורך להזיז כבלים, להחליף, לתקן או להעביר עוד כבל רשת תומך. הכל נעשה בלי שום אמצעים חיצוניים והסאונד מגיע בסטנדרט הכי גבוה.
למרות שמדובר בטכנולוגיה שלא כולנו משתמשים בה באופן קבוע, חיבור רמקולים באמצעות בלוטוס ניתן גם כאשר מדובר ברמקולים סטטיים המותקנים בקירות או בתקרה ויש לכך הרבה מאד יתרונות. עם המבט לעתיד, התקנת רמקולים בלוטוס מאפשרת לכם חוויית סאונד איכותית מוכחת בלי יותר מדי התעסקות.